м. Радивилів, 35500 Рівненська область, вул. І. Франка, 11

тел(факс) +38(03633)43328 raduv@ukr.net

Герб та прапор району

 

Прапор району

Кольори прапора жовтий, червоний, синій. На червоному полі  покладені  в перев’язи золоті шабля вістрями вгору та ключ вушком вниз, над ними – срібний лапчатий хрест, під ними – срібний мисливський ріжок із золотим  ремінцем, як елементи герба району, вказують на значення району і адміністративного центру.

 

  

                                                      Герб Радивилівського району

Основу Герба складає щит, верхня частина якого прямокутна, а нижня заокруглена півколом. Весь щит окрім стилізованої корони – червоного кольору. У червоному полі покладені в перев’язі золоті шабля вістрям вгору та ключ вушком вниз, над ними срібний – лапчастий хрест, під ними – срібний мисливський ріжок із золотим ремінцем. Увінчує герб стилізована золота територіальна корона у формі листків дерев.

                    Елементи герба символізують

Червоне поле із срібним лапчастим хрестом – засвідчує приналежність території району до історичної Волині та сучасної Рівненської області. Хресті ключ вказують на розташування Радивилівщини на перехресті давніх історичних шляхів, на кордоні різних державних утворень та на межі з теперішньою Львівською, Тернопільською та Волинською областями. Шабля – символ вікової боротьби за незалежність селянсько-козацького та повстанського роду. Мисливський ріжок – як елемент Герба міста Радивилова, вказує на значення адміністративного центру. Стилізована золота територіальна корона характеризує рослинність району (зубці корони вирішені у формі листків дерев). Опис герба району Радивилівський район Район утворено у вересні 1939 року (у той час Червоноармійський район). Герб району затверджено рішенням сесії районної ради 15 травня 2003 року. Основу Герба складає щит, верхня частина якого прямокутна, а нижня заокруглена півколом. Весь щит окрім стилізованої крони – червоного кольору. Головними символами Герба є лапчастий срібний Хрест, який розташований у верхній прямокутній частині щита, а також золоті шабля та ключ, які розташовані на червоному полі по центру щита, а також срібний мисливський ріжок з золотим ремінцем, який розташований внизу в заокругленій частині щита.

грудень 2020
пнвтсрчтптсбнд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031