м. Радивилів, 35500 Рівненська область, вул. І. Франка, 11

тел(факс) +38(03633)43328 raduv@ukr.net

Рідківська сільська рада

 

До складу Рідківської сільської ради входить три населених пункти: с. Рідків, с. Митниця, с. Нова Митниця. Рідківська сільська рада розташована 35 км від районного центру, 110 км від обласного центру м. Рівне. Землі сільської ради межують з землями Львівської та Волинської областей. До м.Броди Львівської області 30 км, а до смт Берестечко Волинської області 7 км.

 

Рідківська сільська рада

с. Рідків

Село Рідків є адміністративно-територіальним центром сільської ради і знаходиться на відстані 25 км від районного центру м. Радивилова та 100 км до обласного центру м. Рівне, 100 км до м. Львів, 90 км до м. Тернопіль, 100 км до м. Луцьк, тобто знаходиться в географічному центрі найбільших міст західної України.

Територія села складається з 182 домогосподарств, і нараховує 466 жителів. Площа населеного пункту становить 179,90 га.

Основною структурно-планувальною одиницею усіх населених пунктів є квартали з одно- та двосторонньою забудовою. Села забудовано компактно одноповерховими будинками. За функціональною ознакою територія населеного пункту є сельбищною.

                                  

                                               Клуб с. Рідків                                                              Публічно-шкільна бібліотека

В адміністративно-громадському центрі сільської ради с. Рідків зосереджені: сільська рада, клуб, три магазини, дошкільно-навчальний заклад "Дзвіночок", школа І-ІІ ступенів, фельдшерсько-акушерський пункт, Свято–Іоана-Богословська церква УПЦ, сільськогосподарські підприємства ПП "Балки",  СПП "Рудники", СФГ "Україна", ПП "Рідків-Агро", фермерське господарство "Біо-тріо", фермерське господарство "Щедрий врожай".

                           

                                      Церква с. Рідків                                                      Рідківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів      

Село електрифіковане, газифіковане, є центральне водопостачання. Централізоване теплопостачання та каналізація відсутні. Усі вулиці мають тверде  покриття.

Рельєф території села рівнинний, з незначними западинами та улоговинами.

Грунтові води залягають на глибині більше 3 метрів. Грунти ясно-сірі опідзолені, темно-сірі опідзолені глеюваті, дерново-карбонатні коротко профільні середньо щебенюваті.

 

 с. Митниця

Село Митниця друге на території сільської ради і знаходиться на відстані 32 км від районного і 105 км від обласного центру м. Рівне і 7 км до сільської  ради с. Рідків.

Разом з тим с. Митниця межує з двома областями: Львівською та Волинською. Землі цих областей сходяться в одну точку.

Територія села складається з 94 дворів та 248 жителів. Площа населеного пункту становить 80,40 га.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є квартали в основному з одно- та двохсторонньою забудовою і окремі хутірські садиби. Забудова садибного типу. За функціональною ознакою територія населеного пункту є сельбищною.

На території села діє школа І-ІІ ступенів, три магазини, фельдшерсько-акушерський пункт, клуб, Свято-Покровська церква УПЦ.

                     

                                                                                            Церква с. Митниця

Село електрифіковане, газифіковане, є центральне водопостачання. Теплопостачання та каналізація відсутні. Вулиці мають тверде покриття. Рельєф території рівнинний з незначними западинами. Підгрунтові води залягають на глибині більше 3 метрів.

 

с. Нова Митниця

Село Нова  Митниця третє на території сільської ради і знаходиться на відстані 30 км від районного і 102 км від обласного центру м. Рівне і 5 км до сільської ради с. Рідків.

Разом з тим с. Нова Митниця межує з Волинською  областю.

Територія села складається з 70 дворів та 203 жителів. Площа населеного пункту становить 56,80 га.

 

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є квартали в основному з одно- та двохсторонньою забудовою і окремі хутірські садиби. Забудова садибного типу. За функціональною ознакою територія населеного пункту є сельбищною.

                                     

                               Дошкільно-навчальний заклад "Сонечко"                        Фельдшерсько-акушерський пункт               

На території села діє дошкільно-навчальний заклад "Сонечко", два магазини, фельдшерсько-акушерський пункт, клуб, Свято-Троїцька церква УПЦ.

                              

                                                                                Свято-Троїцька церква

Село електрифіковане, газифіковане, є центральне водопостачання. Теплопостачання та каналізація відсутні. Вулиці мають тверде покриття. Рельєф території рівнинний, схили поверхні не більше 1 градуса. Підгрунтові води залягають на глибині більше 3 метрів.

В цілому клімат території можна вважати комфортним для життя та сприятливим для господарської діяльності, в першу чергу для розвитку сільського господарства.

Сусідні сільські  ради:

- Пляшевська сільська рада Радивилівського району – села Пляшева, Острів, Солонів;

- Хотинська сільська рада Радивилівського району – села Хотин, Полуничне;

- Комарівська сільська рада Бродівського району Львівської області;

- Пісоцька сільська рада Горохівського району Волинської області.

 

Перспектива розширення та забудови можлива після розроблення генеральних планів забудови населених пунктів.

Туризм, сфера обслуговування

У межах 30 кілометрової зони від сільської ради знаходяться привабливі для туристів об’єкти, наприклад: Свято-Успенська Почаївська Лавра, Національний історико-меморіальний заповідник "Поле Берестецької битви", озеро святої Анни, Олеський та Підгорецький замки, церкви XVІІІ ст. у селі Коритне тощо.

У с. Митниця знаходиться церква XVІІІ ст.

Також на території сільської ради є землі, які можуть бути використані для створення зон відпочинку. Це створює передумови для розвитку "зеленого туризму".

липень 2020
пнвтсрчтптсбнд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031