м. Радивилів, 35500 Рівненська область, вул. І. Франка, 11

тел(факс) +38(03633)43328 raduv@ukr.net

с. Іващуки

 

Населення - 386 осіб; центр однойменної сільської ради. Перша письмова згадка про село датується ХІХ століттям (1850 р.).

В селі діють Православна релігійна громада та громада Євангельских християн баптистів. 

Функціонують два магазини роздрібної торгівлі промисловими та побутовими товарами, школа І-ІІ ступенів, бібліотека, фельдшерсько-акушерський  пункт, культурно-дозвіллєвий комплекс.

 

 с. Білогорівка

Населення - 156 осіб; перша письмова згадка про село датується серединою ХІХ століття.

В основному громада села за віросповіданням є Православною і меншою мірою Євангельськими християнами баптистами.

Туристично-привабливих об’єктів не має. Жодного туристичного маршруту територією сільської ради не проходить.  

 

с. Бригадирівка

Населення - 372 особи. Перша письмова згадка про село датується серединою ХVI століття. Розташоване на березі р. Пляшівка. Стара назва села Малі Жабокрики. Село було перейменоване на Бригадирівка з приходом радянської влади. 

В селі діє Православна релігійна громада, храм громади є архітектурною пам’яткою XVIII століття. 

В селі функціонує магазин роздрібної торгівлі промисловими та побутовими товарами, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, клуб; на   кладовищі знаходиться братська могила (6 солдат) Другої Світової війни, обеліск, а також захоронений молодший сержант 80-ї аеромобільної  бригади Сова Іван Васильович, який загинув в зоні проведення АТО 05.09.2014 року в с. Цвітні Піски Слов’яносербського району Луганської  області.

 

с. Зарічне

Населення 722 особи. В минулому село поділялося на два села: с. Тарнавка (походтть від прізвища графа Тарнавського, який тут жив) та с.Старики. Однак на даний час – це одне село Зарічне, що розташоване на березі р. Пляшівка.   

Перша письмова згадка датується 1890 роками ХІХ століття.

В селі діє громада християн віри Євангельської, яка має свій молитовний будинок.

Поруч з селом розташована пам'ятка природа місцевого значення "Острів "Замок". На даний час це насип, який з усіх боків оточений водою. В  минулі століття тут був розташований замок Гойських, в якому деякий час зберігалася ікона Почаївської Божої Матері. Про це тут нагадує  недавно встановлена невелика капличка, присвячена цим подіям. 

Функціонують три магазини роздрібної торгівлі промисловими та побутовими товарами, дошкільний заклад "Малятко", обласний дитячий  багатопрофільний санаторій "Козинський", бібліотека, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, ТзОВ "АФ Трипілля", "Славіом", СФГ  "Сова".

c.Іващукис. Іващукис.Іващукис. Іващукис. Білогорівкас. Білогорівкас. Бригадирівкас. Бригадирівкас. Бригадирівкас. Зарічнес. Зарічнес. Зарічнес. Зарічнес. Зарічнес. Зарічнес. Зарічнес. Зарічнес. Зарічнес. Зарічне
липень 2020
пнвтсрчтптсбнд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031